Kategorijos

Kepsninė-Tandyras "ATTICA" Visas vaizdas

Kepsninė-Tandyras "ATTICA"

Keramikinė krosnis - kepsninė, naudojama maisto gaminimui Rytų šalyse.

Smulkiau

Šios prekės Pristatymas 3-5 darbo dienos

520,00 €

Tandyras - keramikinė krosnis - kepsninė . Tai yra ypatingo tipo kepsninė-grilius maisto gaminimui Rytų šalyse. Privalumai: ilgai išlaiko šilumą; reikia mažiau malkų nei įprastai naudojat standartinėse šašlykinėse; po vieno iškūrenimo galima iškepti 2 užkrovimus mėsos ar kitų patiekalų ko pasekoje taupomos malkos ir laikas; kontroliuoti reikia tik kepimo laiką, nes visą kitą tai jau Tandyro darbas; dėl įpatingos krosnies konstrukcijos mėsa neapdega nes neturi jokio kontakto su ugnimi; dėl trumpesnio temperatūros poveikio ir optimalaus terminio rėžimo bet kurioje Tandyro vietoje maistas būna sultingas ir skanus; yra keli šimtai receptų patiekalų gaminimui Tandyruose.

  • Komplektacija: Tandyras - 1 vnt., iešmai – 12 vnt., žarsteklis 1 vnt., semtuvėlis 1 vnt., prietaisas iešmų kabinimui 1 vnt. grotelės (3a) 1vnt.
  • Išmatavimai: Aukštis su dangteliu - 102 cm., aukštis be dangtelio - 78 cm., kaklo skersmuo - 30 cm., skersmuo - 60 cm., gylis 60 cm., sienelės storis 7 cm., svoris - 130 kg. Draugų ir artimūjų susibūrimui iki 15 žmonių. Patogus dangčio atidarymo mechanizmas.